Dane teleadresowe firmy

Stomatologia Piotrków Trybunalski • http://stomatologiapiotrkow.pl


NZOZ Stomatologia – Protetyka Grzegorz Fulara Lek. stom. Liliana Fulara


Słowackiego 93, 97-300 Piotrków Trybunalski

Tel: 44 649 55 90

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Renomowana klinika dentystyczna zapewnia swoim pacjentom profesjonalną opiekę lekarską. Jej zespół tworzą specjaliści o wysokich kompetencjach, dbający o satysfakcjonujący standard świadczonych usług. Dzięki temu stomatologia w Piotrkowie Trybunalskim znajduje się na wysokim poziomie.

Pacjenci gabinetu mogą korzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych. Dzięki wizycie w klinice skutecznie zadbają o swój zdrowy i piękny uśmiech. Doświadczeni stomatolodzy przeprowadzają między innymi leczenie kanałowe oraz zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgicznej. Ponadto zajmują się wykonywaniem protez.

Utrata zębów jest przykrym doświadczeniem, będącym często przyczyną kompleksów. Osiągnięcia dentystyki pozwalają jednak odbudować uzębienie na wiele sposobów. W cenionym gabinecie wykonuje się różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne, a wykwalifikowani stomatolodzy dbają o to, by spełnić w tym zakresie oczekiwania pacjenta. Na stronie stomatologiapiotrkow.pl można znaleźć szczegółowe informacje o proponowanych rozwiązaniach.

Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy

Słoneczna 37, Brzeziny

Travicom.PL

Sienkiewicza 46, Dobroń

Bonoidea

Kopernika 36B, Łódź