Dane teleadresowe firmy

Dotacje unijne - Ayming Polska Sp. z o.o.


Ayming Polska Sp. z o.o.


Al. Jerozolimskie 63, 00--69 Warszawa

Tel: +48 22 330 60 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na stronie internetowej Ayming.pl znajduje się oferta przedsiębiorstwa specjalizującego się w konsultingu operacyjnym. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 2004 roku i na przestrzeni lat współpracowała z licznymi przedstawicielami branży budowlanej, spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, przetwórczej czy teleinformatycznej. Doświadczeni fachowcy pomagają swoim klientom wdrażać innowacyjne rozwiązania pozwalające poprawić wyniki finansowe i ułatwić kadrze pracowniczej wykonywanie codziennych obowiązków.

Klienci mogą skorzystać między innymi z weryfikacji wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe w celu uniknięcia ponoszenia zbyt dużych kosztów operacyjnych. Firma gwarantuje też fachowe wsparcie podczas kontroli ZUS i PIP.

Oferta przeznaczona jest również dla podmiotów chcących ubiegać się o finansowanie publiczne, takie jak dotacje unijne. Zespół wyszkolonych pracowników pomaga przygotować wszystkie niezbędne dokumenty niezbędne do pozyskania pieniędzy z Unii Europejskiej.

Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Bukowińska 22, Warszawa

Qdent Warszawa

Sokołowska 9, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Grzybowska 87, Warszawa