Dane teleadresowe firmy

Pompy hydrauliczne


TRANSTOOLS Sp. z o.o.


Gospodarcza 29, 20-211 Lublin

Tel: 817465872

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Hydraulika siłowa jest dziedziną wiedzy, która stale się rozwija. Nowe technologie dostarczają innowacyjnych rozwiązań, które są wykorzystywane do zastosowań w budowie maszyn, systemach transportowych, pojazdach i wielu innych. W ostatnich latach wprowadzono wiele nowych technologii, które zmieniły oblicze hydrauliki siłowej.

Najważniejszymi nowymi technologiami są stosowane w pompach hydraulicznych elementy sterujące i łożyska ceramiczne. Elementy sterujące umożliwiają przetwarzanie sygnałów elektrycznych w wyższe wartości i służą do regulacji wydajności układu. Łożyska ceramiczne zapewniają niski poziom hałasu i niskie tarcie, co oznacza mniejsze straty energii i lepszy poziom mocy.

Inne technologie, które mają ogromny wpływ na hydraulikę siłową, to wielkość i wykonanie silników, zaworów, pomp oraz materiały używane do ich produkcji. Małe silniki są obecnie stosowane w większości aplikacji hydraulicznych, dzięki czemu układy są niewielkie i lekkie. Nowe technologie produkcji silników pozwalają na uzyskanie wyższych momentów obrotowych przy niższym zużyciu energii. Zawory sterujące są również wykonane z materiałów wysokiej jakości, takich jak stopy metali lekkich i tworzywa sztuczne, co sprawia, że są one trwałe i odporne na korozję.

Ostatnim ważnym elementem ogólnego postępu jest stosowanie tworzyw sztucznych do produkcji pomp hydraulicznych. Nowe materiały są lżejsze i wytrzymalsze, co oznacza, że pompy hydrauliczne stają się bardziej niezawodne. Powierzchnie tworzyw sztucznych są także bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Nowe technologie w dziedzinie hydrauliki siłowej oferują innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wydajniejsze i trwalsze systemy hydrauliczne. Istotną rolę odgrywają nowe materiały i technologie produkcji, które umożliwiają produkcję mniejszych, lżejszych i trwalszych pomp hydraulicznych.

Inne firmy w pobliżu:

ZDI Sp. z o.o.

Jana Kiepury 6, Zamość

Pracownia psychologiczna SOWA

Nałęczowska 30, Lublin