Dane teleadresowe firmy

Nowoczesne komody design - https://talukko.com/


Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie


Marii Kuncewiczowej 4, 60- � Poznań

Tel: 608205156

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Drewno jest jednym z najszlachetniejszych materiałów, z których wykonuje się meble. Cechuje się wieloletnią trwałością, zachwyca naturalnością, a dodatkowo daje szerokie możliwości w obróbce. Producenci chętnie z niego korzystają, tworząc umeblowanie przeznaczone do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Choć zazwyczaj są droższe od tych, które wykonane są z płyt, to komody i szafy wykonane z drewna odwdzięczają się wieloletnią trwałością. Im starsze też, tym piękniej wyglądają.

Jeśli zaś poszukuje się nowoczesnego wyposażenia do domu, warto sięgnąć do oferty firmy Talukko. To polski producent mebli, które doskonale wkomponują się do różnych aranżacji. Oferowane przez nich nowoczesne komody charakteryzuje oryginalny design, który wpisze się w minimalistyczną, jak i skandynawską przestrzeń.

Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby wytwarzane przez nich produkty były trwałe i funkcjonalne. Niebanalny styl został zagwarantowany dzięki temu, że współpracują oni z profesjonalnymi projektantami. Warto sięgnąć do ich katalogu, gdyż zawsze znajdzie się tam nietuzinkowe umeblowanie.

Inne firmy w pobliżu:

AGCO Sp. z o.o.

Poznańska 5, Paczkowo

KJ Studio

Promienna 23 /21, Piła