Dane teleadresowe firmy

Smoczek Lovi


wyprawkowy


Słoneczna 37, 95-060 Brzeziny

Tel: 512-667-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Pojawienie się nowego członka rodziny jest nie lada wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców. Dziecko potrzebuje dużo uwagi i cierpliwości, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Wejdź na stronę wyprawkowy.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą produktów, które powstały z myślą o potrzebach najmłodszych.

Współpracując z ekspertami w dziedzinie laktacji, marka Lovi zaprojektowała smoczek dynamiczny dla noworodków, który zadba o bezpieczny sen maluszka. Ponadto, dzięki kształtowi zbliżonemu do brodawki sutkowej wykazuje działanie uspokajające, wspiera prawidłowy rozwój dziecka i zapobiega wadom zgryzu. Wybieraj spośród wielu kształtów i kolorów. Znajdziesz tu modele idealne dla chłopca i dziewczynki w różnych wzorach, zarówno na dzień, jak i na noc.

Dzieciom zdarza się wypluwać smoczek np. chwilę po zaśnięciu. W takiej sytuacji przyda Ci się łańcuszek z praktycznym zapięciem, które możesz w łatwy sposób przymocować do ubranka swojej pociechy. Takie rozwiązanie umożliwi ochronę smoczka przed potencjalnym upadkiem na podłogę lub na ziemię, szczególnie podczas spacerów.   

Inne firmy w pobliżu:

Travicom.PL

Sienkiewicza 46, Dobroń

Bonoidea

Kopernika 36B, Łódź

JGL

Cypriana Bazylika 17, Sieradz