Dane teleadresowe firmy

Belki dębowe


Tartak Rybojady Lidia Kapała


Rybojady 15, 66-320 Rybojady

Tel: 665 550 009

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Człowiek sięga po drewniany surowiec od zarania cywilizacji. W Europie, co naturalne, korzysta się z najpowszechniej występujących gatunek drzew, a są nimi dąb oraz buk. Produkuje się z nich liściastą tarcicę, wykorzystywaną później przy tworzeniu mebli czy w budownictwie.

Aby takie produkty jak belki dębowe okazały się wytrzymałe i estetyczne, nie należy zamawiać ich z niesprawdzonego, słabego źródła. Dużo lepszym wyborem jest skorzystanie z oferty renomowanego przedsiębiorstwa, na przykład tartakrybojady.pl.

To właśnie w województwie lubuskim można liczyć na dostęp do najciekawszych wariantów tarcicy oraz podłóg drewnianych. Dąb czy buk są gatunkami, których drewno wyróżnia się wytrzymałością i estetyką, a jego specyfika sprzyja dalszej obróbce czy stylizacji. W tartaku pracują doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści operujący profesjonalnymi maszynami. Tartak posiada znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC. Warto się przekonać, że polskie wyroby drewniane mogą być doskonałym wyborem.

Inne firmy w pobliżu:

STIER S.C.

Śląska 96, Gorzów Wielkopolski

Francepol Sp. z o.o.

Zatorze 9, Stary Kisielin

SEBKEN

Oś. Jana III Sobieskiego 31, Trzciel